Rozpoczynamy kolejny sezon Żyrardowskiego Roweru Miejskiego

31.03.2022

Rowery miejskie powracają na ulice Żyrardowa – od 1 kwietnia do dyspozycji mieszkańców będzie 70 rowerów, dostępnych przy 7 stacjach rowerowych.

To już czwarty sezon Żyrardowskiego Roweru Miejskiego, którego operatorem niezmiennie pozostaje Nextbike Polska – lider w dostarczaniu usług bikesharingu w Polsce i na świecie.

Przez ostatnie lata do systemu dołączyło ponad 4 tysiące użytkowników, którzy wypożyczali żyrardowskie jednoślady ponad 52 tysiące razy.

Sezon rowerowy w niektórych miastach już się rozpoczął i z naszych pierwszych analiz zapowiada się niezwykle obiecująco. Wyniki wypożyczeń z ostatniego miesiąca znacznie przewyższają te z tego samego okresu zeszłego roku. Liczymy, że kwiecień okaże się równie przyjazny dla aktywnych mieszkańców wybierających rowery miejskie i będziemy mogli obserwować kolejne rekordy – komentuje Cezary Dudek, rzecznik prasowy Nextbike Polska.

Tegoroczny sezon pozostaje bez zmian – mieszkańcy mogą dalej cieszyć się darmowymi 30 minutami jazdy podczas każdego wypożyczenia, a dopełnienie godziny to zaledwie złotówka. Druga i każda kolejna godzina to koszt 2 zł. Jednoślady najprościej można wypożyczać poprzez aplikację mobilną Nextbike dostępną do pobrania ze sklepów Google Play i App Store w pełni za darmo.

Jak działa Żyrardowski Rower Miejski?

Przed pierwszym wypożyczeniem należy zarejestrować się w systemie korzystając ze wspomnianej wcześniej aplikacji Nextbike, ze strony internetowej ZyrardowskiRower.pl lub terminala na stacji wypożyczeń i zasilić konto kwotą co najmniej 10 złotych. Otrzymujemy wtedy kod PIN, który razem z numerem telefonu jest kluczem do systemu.

Rower wypożyczamy korzystając z aplikacji mobilnej Nextbike lub poprzez terminal na jednej ze stacji. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami. Rower zwracamy na dowolnej stacji Żyrardowskiego Roweru Miejskiego.

Zachęcamy do współpracy reklamowej!

Nextbike Polska prowadzi swoje biuro sprzedaży reklamy, dzięki któremu możliwa jest współpraca reklamowa – również w Żyrardowie.

Rowery miejskie wyposażone są w tzw. skrzydełka, czyli przestrzeń reklamową zamieszczoną z obu stron każdego roweru. A mobilność reklamy na rowerach jest unikatowa na całym rynku reklamy outdoorowej. Codziennie reklama pokonuje liczne trasy zwiększając zasięgi dotarcia do kolejnych potencjalnych klientów. Co więcej, według badań nośnik reklamowy na rowerach miejskich pozytywnie wpływa na odbiór reklamującej się na nim marki.

Chętnych do reklamowania się na rowerach miejskich zapraszamy do kontaktu:

tel.: +48 690 855 170 e-mail: [email protected]

Dziękujemy,
Zespół Nextbike Polska! 

contactBg
Europejskie Fundusze
Europejskie Fundusze Program Regionalny
Rzeczpospolita Polska
Mazowsze
Unia Europejska Europejskie Fundusze Strukturalne i Inwestycyjne

Projekt „Redukcja emisji zanieczyszczeń powietrza w Żyrardowie i Grodzisku Mazowieckim poprzez budowę parkingów «Parkuj i Jedź»” współ nansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014–2020

Contact with us

Call Center:+48 22 123 06 38

Open 24/7, cost according to operators' tariffs

complaint and requests
[email protected]

nextbike